Medewerkers

De adviseurs van Zuiderhuis maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Zuiderhuis staat er altijd voor open om met gemotiveerde en vakkundige kandidaten in gesprek te gaan. Bekijk hiervoor onze vacatures.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Team Particulier Advies

Hans Spee

Hans Spee

Adviseur Wonen hans.spee@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Jo Broods

Jo Broods

Adviseur Inkomen & Vermogen jo.broods@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Marcel Albers

Marcel Albers

Financieel adviseur marcel.albers@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Mark Sipman

Financieel adviseur mark.sipman@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Peter Gielen

Peter Gielen

Adviseur Wonen peter.gielen@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Silvana Graus

Silvana Graus

Adviseur Inkomen & Vermogen silvana.graus@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Theo Triepels

Theo Triepels

Adviseur Wonen theo.triepels@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Team Relatieadvies Particulieren

Ciydem Mutlu

Ciydem Mutlu

Relatieadviseur particulieren@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Gertie Korsten

Gertie Korsten

Relatieadviseur rap@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Marleen Janssen

Marleen Janssen

Relatieadviseur rap@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Pauline Gubbels

Pauline Gubbels

Relatieadviseur rap@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Sandra van der Kop

Sandra van der Kop

Relatieadviseur rap@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Silvia van de Kerkhof

Silvia van de Kerkhof

Relatieadviseur rap@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Team Relatiebeheer Financieel Advies

Angelique May

Angelique May

Relatiebeheer Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Danny Deneer

Danny Deneer

Relatiebeheer Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Eeke Steenstra

Relatiebeheer Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495 - 45 66 66

Monique Lodewijks

Relatiebeheerder Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Petra Croughs

Relatiebeheerder Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Rob van den Bogaart

Rob van den Bogaart

Relatiebeheer Financieel advies rap@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Samantha Tromp

Samantha Tromp

Relatiebeheerder Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Virginie van Herten

Virginie van Herten

Relatiebeheerder Financieel advies financieeladvies@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Commerciële Binnendienst Particulieren

Angelique Houben

Angelique Houben

Commerciële binnendienst particulieren@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Monique van de Goor

Commerciële binnendienst particulieren@zuiderhuis.nl 0495 - 45 66 66
Petra Adriaens

Petra Adriaens

Commerciële binnendienst particulieren@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Petri Arts

Commerciële binnendienst particulieren@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Sandra Schurink

Commerciële binnendienst particulieren@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Team Zakelijk Advies

Mike Aretz

Adviseur Zakelijk mike.aretz@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Paul Zinken

Paul Zinken

Relatieadviseur Zakelijk paul.zinken@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Peter Bruijnaers

Peter Bruijnaers

Adviseur Zakelijk peter.bruijnaers@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Peter Huijers

Peter Huijers

Adviseur Zakelijk peter.huijers@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Commerciële Binnendienst Zakelijk

Chantal van de Mortel

Chantal van de Mortel

Commerciële binnendienst zakelijk@zuiderhuis.nl 0495-456 666

David Muchow

Commerciële binnendienst zakelijk@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Marc van Eekelen

Commerciële binnendienst zakelijk@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Thijs Gerritsma

Thijs Gerritsma

Commerciële binnendienst zakelijk@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Receptie

Ingrid van der Kop

Ingrid van der Kop

Receptie en ontvangst info@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Marianne Wouters-Peters

Marianne Wouters-Peters

Receptie en ontvangst info@zuiderhuis.nl 0495-456 666
May Bruijnaers

May Bruijnaers

Receptie en ontvangst info@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Team RegioBank

Femke Hendrix

Femke Hendrix

Adviseur RegioBank info@zuiderhuis.nl 0475-581720
Inge Paulissen

Inge Paulissen

Adviseur regioBank rb.weert@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Nicole Saelmans

Nicole Saelmans

Adviseur RegioBank rb.horn@zuiderhuis.nl 0475-581720

Directie en staf

Bram van Duijnhoven

Schademanager bram.van.duijnhoven@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Cynthia Derkzen

Cynthia Derkzen

Marketing en communicatie specialist cynthia.derkzen@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Frederik de Vrees

Volmachtmanager/RGA frederik.de.vrees@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Gé Peeters

Chief Financial Officer ge.peeters@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Ilse Hermans

Ilse Hermans

Management assistent ilse.hermans@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Linda Knippen - van Kessel

Linda Knippen - van Kessel

HR manager vacature@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Michaël Dubelaar

Michaël Dubelaar

Chief Operations Officer michael.dubelaar@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Nide Hardeman

Teamleider Zakelijk nide.hardeman@zuiderhuis.nl 0495-456 666

Piet-Hein Berden

Manager Zakelijk piet-hein.berden@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Ralf Jongen

Ralf Jongen

Teamleider front-office particulieren ralf.jongen@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Rob Derks

Rob Derks

Manager Financieel Advies particulieren rob.derks@zuiderhuis.nl 0495-456 666
Roel Driessen

Roel Driessen

Chief Executive Officer roel.driessen@zuiderhuis.nl 0495-456 666